بهترین مرکز درمان بیش فعالی

معرفی بهترین مرکز درمان بیش فعالی

درمان بیش فعالی نیاز به همکاری والدین با مراکز تخصصی علوم اعصاب و روانشناسی دارد. در این مراکز باید شرایط به شکلی باشد که شما در آن احساس راحتی نمایید. بیمار باید با رغبت به مرکز مراجعه نماید. در دنیا استانداردهایی وجود دارد که باید رعایت شود. در این مقاله قصد داریم مشخصات بهترین مرکز درمان بیش فعالی را به شما معرفی نماییم. این کار به شما کمک می کند در شناسایی مراکز با کیفیت و برتر اطلاعات کافی داشته باشید.

توصیه میکنم برای اطلاع از بیش فعالی چیست و درمان بیش فعالی چیست به مقاله مربوطه مراجعه نموده و سپس این مقاله را مطالعه فرمایید.

بهترین مرکز درمان بیش فعالی

ویژگی بهترین مراکز درمان بیش فعالی و عدم تمرکز

برای اینکه بتوانید به یک مرکز درمان بیش فعالی اطمینان داشته باشید باید مشخصاتی که در ادامه به آنها اشاره می شود را در آن کنترل کنید. دکتر اسداله پور تمام تلاش خود را نموده اند که مراکز سایبر از تمام استانداردهای بین المللی بهره مند باشند. ایشان با الگو برداری از بهترین مراکز درمان بیش فعالی در کشورهای پیشرفته این مرکز را تاسیس نموده اند و جزء اولین افرادی بوده اند که تکنولوژی های روز دنیا را برای درمان بیش فعالی در ایران به کار برده اند.

استفاده از متخصصان

دکتر اسداله پور متخصص علوم اعصاب هستند. ایشان به عنوان اولین بنیانگذار درمان لورتا نوروفیدبک در ایران این توانایی را دارند که با کمترین جلسات بیماری بیش فعالی را در کودکان و بزرگسالان درمان نمایند. این کلمه درمان اهمیت زیادی دارد چرا که تا کنون تمام روش های سنتی و دارویی فقط برای کنترل موقت بیش فعالی استفاده می شد و بیمار بعد از بین رفتن تاثیر دارو مجددا علائم بیش فعالی را تجربه می کرد. علائمی که باعث آزار خود فرد و اطرافیان او می شد. تخصص درمانگر در کنار تجربه می تواند جوابگوی نیازهای بیماران باشد. ایشان این تخصص را دارند که با بررسی نقشه مغز محل دقیق اختلال در مغز را مشخص نموده و درمان را با بهترین پروتکل مورد نظر آغاز نمایند. تشخیص درست و انجام بهترین روش برای درمان بیش فعالی در کودکان و بزرگسالان این امتیاز را برای بیمار فراهم می کند که در کمترین دفعات مراجعه بهترین نتیجه را به دست بیاورد.

از طرفی درمانگر متخصص باید نسبت به روش های مختلف درمان شناخت کافی داشته باشد تا بتواند بهترین انتخاب را در بین روش های درمانی انجام دهد. روش های دارویی در درمان بیش فعالی بیشتر به صورت مسکن عمل می کنند چرا که با از بین رفتن اثر دارو (دو یا سه ساعت پس از مصرف دارو) اثر آن از بین می رود و بیمار نیازمند مصرف دوباره دارو هست. اما روش هایی مانند لورتا، نوروفیدبک و گرفتن نقشه مغز همگی جهت درمان بیماران بیش فعال به کار می روند.

مقاله انتخابی والدین در این مورد : تکانشگری کودک و علایم و روشهای درمان

برای مشاوره و کسب اطلاعات بیشتر در مورد درمان سریع و قطعی بیش فعالی با شماره 02144206861 تماس حاصل فرمایید .

استفاده از تیم درمانی مجرب الزامی برای بهترین مراکز درمانی بیش فعالی است

در زمان انتخاب بازه فرکانسی و محل دقیق وجود اختلال در مغز، وجود یک تیم درمانی متبحر می تواند به انتخاب های درست کمک زیادی بکند. اصولا کار تیمی این مزیت را دارد که نکات ریز هم تحت بررسی قرار گرفته می شود، نکاتی که شاید به ذهن یک نفر نرسد. در مراکز علوم اعصاب سایبر بعد از تهیه نقشه مغزی تیم درمانی برای طراحی پروتکل درمان دست به کار می شود. این کار نیاز به توجه و دقت بسیار زیادی دارد. در درمان هایی که مداخله ای در کارکرد مغز انجام می شود تشخیص محل اختلال اهمیت زیادی دارد. اگر محل و بازه فرکانسی صحیح انتخاب نشود ممکن است بیمار عوارضی را تجربه نماید. از این رو تیم درمانی نقشه مغزی را به درستی تحت بررسی قرار می دهد. با این کار نه تنها از عوارض احتمالی جلوگیری می شود بلکه بیمار دوره درمان کوتاه تری را پشت سر می گذارد.

اینکه شما بتوانید تاثیرات درمان را خیلی زود مشاهده کنید و بتوانید روند درمان را در کوتاهترین زمان پشت سر بگذارید نکته مثبتی است. این سرعت درمان مخصوصا در بزرگسالان بسیار امیدبخش است. فرد می تواند تمرکز خود را در کمترین زمان به دست بیاورد و تحرک و فعالیت او نرمال شود. در کودکان بیش فعال نیز اگر زمان درمان کاهش یابد والدین و خود کودک احساس بهتری خواهند داشت. این کودکان به واسطه فعالیت زیادشان دردسرهای زیادی برای والدین ایجاد می کنند. کم شدن تحرک و از طرفی افزایش تمرکز در کودکان باعث می شود والدین به درمان آنها امیدوار شوند. این مزیت فقط در صورتی به دست می آید که تیم درمانی بتواند نحوه درمان بیمار را به درستی تشخیص دهد و بیمار نیز دوره درمانی خود را به صورت کامل طی کند.

مقاله جذاب و پر بازدید در این حوزه : ریتالین و هر آنچه در مورد مصرف آن باید بدانید

برای مشاوره و کسب اطلاعات بیشتر در مورد درمان سریع و قطعی بیش فعالی با شماره 02144206861 تماس حاصل فرمایید .

استفاده از تیم درمانی مجرب

استفاده از دستگاه ها و تکنولوژی روز دنیا برای بهترین مرکز درمان بیش فعالی الزامیست

در گذشته بیماران فقط توسط دارو و نهایتا داروهای گیاهی درمان می شدند. البته شاید گفتن کلمه درمان در اینجا اشتباه باشد چرا که داروها به خصوص ریتالین همگی همانند یک مسکن عمل می کنند. آنها چند ساعتی شما را آرام می کنند، تحرک کودکان را کم می کنند و تمرکز آنها را افزایش می دهند. این در حالی است که برای درمان شدن باید از تکنولوژی روز دنیا استفاده کنید. شما در مراکز علوم اعصاب سایبر شاهد جدیدترین دستگاه هایی هستید که برای درمان انواع اختلالات مغزی مخصوصا بیش فعالی، در دنیا ابداع شده است. در این مراکز ابتدا از مغز نقشه مغزی تهیه می شود. این نقشه به کمک کلاهی که روی سر قرار می گیرد تهیه می شود. با بررسی نقشه مغزی بیمار، محل اختلال در مغز شناسایی شده و سپس به کمک دستگاه لورتا نوروفیدبک و تغییر فعالیت همان نقطه از مغز، درمان آغاز می شود. از سیستم لورتا نوروفیدبک از سال 2010 در آمریکا استفاده شد تا بتوانند بخشی از مشکلات و اختلالات مغز انسان را تشخیص دهند و درمان کنند. امروزه انواع مختلفی از درمان های مغزی وجود دارد که لورتا یکی از آنها است. این تکنولوژی توسط دکتر اسداله پور برای اولین بار در ایران به کار گرفته شد و ایشان بنیانگذار اولین مرکز علوم اعصاب و روانشناسی در ایران است که از لورتا برای درمان استفاده می کند. ایشان از بهترین و جدیدترین دستگاه ها و نرم افزارهای پرکاربرد در دنیا استفاده می کنند و انواع اختلالات مانند تیک و توره، وسواس، بیش فعالی و عدم تمرکز، اختلالات یادگیری، میگرن و …. را درمان می کنند.

برای شناخت دقیق درمان با لورتا نوروفیدبک مقاله زیر را مطالعه نمایید.

برای مشاوره و کسب اطلاعات بیشتر در مورد درمان سریع و قطعی بیش فعالی با شماره 02144206861 تماس حاصل فرمایید .

دوره درمان مشخص و کوتاه حداقل انتظار از بهترین مرکز درمان بیش فعالی است

در مراکز علوم اعصاب سایبر دکتر اسداله پور سعی دارند در کمترین زمان ممکن بیماری بیش فعالی را درمان نمایند. به همین دلیل برعکس بسیاری از کلینیک ها که از اطلاعات از پیش تعیین شده استفاده می کنند، ایشان محل دقیق اختلال را تشخیص داده و درمان را آغاز می نمایند. برای مثال در بیماری بیش فعالی به صورت پیش فرض قسمت جلوی سر را محل اختلالات می دانند؛ اما اینکه دقیقا کدام قسمت از جلوی مغز مشکل دارد در نقشه مغز مشخص می شود. این کار طول درمان را بسیار کوتاه می کند. در کلینیک سایبر برای کودکان بیش فعال تعداد جلسات حدود 30 جلسه و برای بزرگسالان بیش فعال حدود 25 جلسه تخمین زده می شود. با کوتاه کردن دوره درمان فرد اعتماد به نفس و سلامت خود را زودتر به دست می آورد و زودتر می تواند در جامعه حاضر شود. هزینه هایی که بیمار و خانواده او برای درمان متحمل می شود کمتر می شود و در انتها بیمار با طی کردن سریع روند درمان امیدوار شده و جلسات خود را به اتمام می رساند.

دیگر والدین مقاله مقابل را بسیار مطالعه نموده اند : اختلالات یادگیری و انواع آن

برای مشاوره و کسب اطلاعات بیشتر در مورد درمان سریع و قطعی بیش فعالی با شماره 02144206861 تماس حاصل فرمایید .

دوره درمان مشخص و کوتاه

داشتن محیطی آرام از ضروریات بهترین مرکز درمان بیش فعالی است

بیمارانی که مشکلات روانپزشکی و روانشناسی دارند بیشتر از دیگر بیماران حساس هستند. این افراد ممکن است تحمل سر و صدای زیاد، شلوغی و هرج و مرج را نداشته باشند. محیط کلینیک باید با چیدمان درست خود به آنها آرامش دهد. رفتار پرسنل باید به شکلی باشد که مراجعان احساس خوبی داشته باشند. دکتر اسداله پور و تمام تیم مراکز ایشان با تخصص و آموزش هایی که دیده اند چنین محیطی را در تمام مراکز علوم اعصاب سایبر فراهم کرده اند.

دیگران این مقاله را نیز مطالعه نموده اند : راه های مقابله با لجبازی کودکان

برای مشاوره و کسب اطلاعات بیشتر در مورد درمان سریع و قطعی بیش فعالی با شماره 02144206861 تماس حاصل فرمایید .

نوبت دهی دقیق

بیمارانی که برای درمان به کلینیک های علوم اعصاب و روانشناسی مراجعه می کنند اکثرا تمایلی به انتظار طولانی مدت ندارند. این افراد باید در زمان مورد نظر خود وارد کلینک شوند و نباید زیاد منتظر باشند. مخصوصا کودکان بیش فعال که نیاز به حرکت و جنب و جوش دارند. از این رو باید نوبت دهی به دقت انجام شود تا افراد بیش از اندازه برای رسیدن نوبتشان منتظر نمانند. این کمک می کند محیط کلینیک آرام باشد و همه بتوانند با روانی آرام کار خود را انجام دهند.

برای دیدن نظرات مراجعین و نتایج درمانی لورتا بر روی بیماران بر روی لینک زیر کلیک کنید

برای مشاوره و کسب اطلاعات بیشتر در مورد درمان سریع و قطعی بیش فعالی با شماره 02144206861 تماس حاصل فرمایید .

مقاله برگزیده و فیلم اختلال بیش فعالی همراه با کمبود توجه

همچنین میتوانید نتایج درمانی لورتا نوروفیدبک را در اینستاگرام مرکز به آدرس زیرمشاهده فرمایید.

دیگران این مقاله رازهای بیش فعالی و عدم توجه کودکان  را هم مطالعه نموده اند.

لطفا ما را در صفحه اینستاگرام خود دنبال کنید:

ایستاگرام سایبر

اینستاگرام مرکز علوم اعصاب و روانشناسی سایبر

11 دیدگاه ها

 • اسدی, می 15, 2020 @ 10:54 پاسخ

  سلام پسر داداشم بیش فعال میباشد و متاسفانه در دوران کودکی والدین متوجه بیش فعالی بچه نشده اند.الان پسر بیش فعال ۲۱ سال سن دارد و بسیار پرخاشگر ونافرمان ونا آرام و همیشه با خانواده و اطرافیان درگیری دارد وهر روز بدتر میشود.به دستورات پزشک اهمیت نمی دهد و داروهای تجویز شده را مصرف نمیکند.خلاصه باعث نگرانی شدید خانواده و اطرافیان شده و خودش هم ازبابت این مسئله زجر میکشد.خواهشمندم راهنمایی بفرمائید.ممنون و موفق باشید.

  • کلینیک سایبر, دسامبر 7, 2020 @ 15:06 پاسخ

   با سلام .در کمتر از 3 ماه میتوان بدون هیچ عوارض جانبی بیش فعالی را درمان نمود برای مشاوره رایگان تلفنی با شماره 02144206861 تماس بگیرید .

 • مهدی امیری, سپتامبر 24, 2020 @ 14:32 پاسخ

  لطفا شماره تلفن ارسال کنید

  • کلینیک سایبر, ژانویه 12, 2022 @ 18:22 پاسخ

   02144206861

 • قلمبر, اکتبر 5, 2020 @ 14:29 پاسخ

  پسر 8 ساله ام بیش فعال است راهنمایی لطفا

 • میم از تبریز, فوریه 16, 2021 @ 12:13 پاسخ

  باسلام دختر 11 ساله ای دارم که اکثر علایم بیش فعالی را دار بخدا منو درمانده کرده چه کارکنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

  • کلینیک سایبر, فوریه 20, 2021 @ 17:08 پاسخ

   لطفا با شماره مرکز تماس بگیرید: 02144206861

 • FARHAD, نوامبر 14, 2021 @ 19:39 پاسخ

  با سلام و عرض ادب احترام

  بنده یکسال هست که متوجه شدم به بیماری ocd و ADHD همزمان مبتلا بودم پزشک معالج برای من دارو های از جمله سیتالوپرام ، تری فلوپرازین ، الوینتا و… نوشت تا اینکه در اردیبهشت با جواب ندادن این گونه دارو ها به ریتالین 10 می روی آوردیم که تا شهریور ماه با وجود قرص ها سویسی در حال درمان بودم تا اینکه این دوماه اخیر با قرص های ایرانی هم از لحاظ رفتاری پرخاشگر و هم احساس افسرده و همچنین تصمیمات آنی میگرم
  آیا درمان میشود ؟

  • کلینیک سایبر, ژانویه 12, 2022 @ 18:19 پاسخ

   سلام آقای رضازاده عزیز، بله اختلالات شما قابل درمان می باشند. برای راهنمایی بیشتر می توانید از مشاوره رایگان ما استفاده کنید و با شماره 02144206861 تماس بگیرید. با تشکر.

 • یاسمن, دسامبر 23, 2022 @ 21:38 پاسخ

  سلام دخترم ۳۱داره از ۷سالگی تا ۱۲سالگی تحت درمان بوده و ریتالین مصرف می‌کردند بی تو جهی و نداشتن تمرکز و پر حرفی بی توجهی به حرفهای بزرگترها وابستگی به افراد همچنان ادامه دارد آیا در این سن قابل درمان است

  • کلینیک سایبر, دسامبر 26, 2022 @ 16:43 پاسخ

   با سلام بله قابل درمان می باشند. در صورت نیاز به اطلاعات بیشتر تماس بگیرید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *