درباره مراکز علوم اعصاب و روانشناسی سایبر

مراکز علوم اعصاب و روانشناسی سایبر، در مردادماه 1390 از سوی آقای دکتر امین اسداله پور و خانم دکتر زهرا بهادری در تبریز تاسیس شد و امروزه جزو مراکز پیشرو در زمینه علوم اعصاب، لورتا، نوروفیدبک، بیوفیدبک، تحریک الکتریکی مغز و روان درمانی در کشور است.
اهداف و بخش ها
هدف اصلی مراکز سایبر، ارائه خدمات علوم اعصاب و روانشناسی به صورت کاملا تخصصی و علمی و با بالاترین کیفیت است.

ویژگی های مراکز علوم اعصاب و روانشناسی سایبر

در مراکز علوم اعصاب و روانشناسی سایبر، کلیه درمانگران و متخصصان، به صورت کاملا تخصصی به ارائه خدمات می پردازند. به عنوان مثال، روانشناس کودک مرکز، صرفا در حیطه مشکلات و اختلالات کودکی به ارائه خدمات می پردازد و ارائه خدمات روان درمانی به بزرگسالان یا زوج ها بر عهده متخصصان دیگر آن حوزه ها است. این مساله یکی از مهمترین ویژگی های مراکز سایبر است که باعث تخصصی بودن و کیفیت بسیار بالای خدمات می شود.
ویژگی دیگر مرکز، ارائه خدمات درمانی علوم اعصاب (لورتا و سایر درمانها) در اتاق های اختصاصی و بزرگ است. در حالی که در اکثر مراکز، ارائه خدمات در فضاهای کوچک و کابینی و به صورت حضور همزمان چند مراجع در یک اتاق انجام می گیرد، در مرکز سایبر، به ازای هر مراجع، یک اتاق کامل و اختصاصی در نظر گرفته می شود تا هم مراجعین به راحتی و بدون استرس و مزاحمت بتوانند از خدمات و درمان های ارائه شده بهره مند شوند و هم درمانگران و متخصصان مرکز بتوانند با تمرکز و کیفیت بسیار بالا به درمان مراجعان خود بپردازند.

ویژگی مهم دیگر، به درمانگران لورتا مربوط می شود. در مراکز سایبر، درمانگران حالت تکنیسین- به این معنی که فقط الکترودها را نصب کنند و از مکانیزم های روانشناختی، مغزی و فنی لورتا بی خبر باشند- ندارند. بلکه درباره آن چه انجام می دهند کاملا آگاه بوده و تحت آموزش قرار گرفته اند. بعلاوه نوروتراپیست های مرکز، علاوه بر طی دوره های آموزشی و تخصصی لورتا، قبل از آغاز کار با مراجعین، به مدت یک ماه نیز زیر نظر مدیریت مرکز دوره کارآموزی و کارورزی را سپری می کنند و پس از کسب اطمینان از آمادگی و مهارت لازم، اجازه کار مستقیم با مراجعین را پیدا می کنند.
لازم به ذکر است که طراحی پروتکل های درمانی همه مراجعان در همه مراکز سایبر، از سوی دکتر اسداله پور و با بهره مندی از تکنولوژی پیشرفته نقشه برداری مغز(qEEG) صورت می گیرد که منجر به اختصاصی شدن و دقت بالای پروتکل های درمانی برای هر فرد شده است.
مجموعه ویژگی های ذکر شده، باعث نرخ بالای بهبودی و موفقیت درمانی در میان مراجعان مراکز سایبر شده است.

برترین خدمات را با کلینیک سایبر تجربه کنید

این مراکز شامل بخش های مختلف لورتا، نوروفیدبک، بیوفیدبک، تحریک الکتریکی مغز و نقشه مغزی (QEEG) به عنوان بخش های اصلی و محوری مرکز، درمان شناختی رفتاری بزرگسالان، زوج درمانی، روان درمانی و روانشناسی کودک، آزمون های روانشناختی و هوش، و بخش خدمات تخصصی افزایش عملکرد برای ورزشکاران، مدیران و کنکوری ها می باشد.

شعب سایبر

همانگونه که گفته شد، دفتر مرکزی مراکز علوم اعصاب و روانشناسی سایبر در مرداد ماه 1390 در تبریز افتتاح شد. در فروردین 1391، شعبه هلال احمر این مرکز، در کلینیک استاد شهریار هلال احمر تبریز به عنوان نخستین بخش نوروفیدبک و بیوفیدبک هلال احمر کشور راه اندازی شد و تا سال 95 به فعالیت ادامه داد. همچنین در پایان مهرماه 94 و تا سال 97، نیز بخش نوروفیدبک و بیوفیدبک کلینیک امام رضای شهرداری تبریز فعالیت نمود. از مرداد 96، مطب تهران مرکز ( شهرک غرب ) آغاز به کار نمود و درمان لورتا برای نخستین بار در تهران راه اندازی گردید. در سال 1399 به دلیل تقاضای زیاد مراجعین شعبه دوم تهران واقع در منطقه پاسداران افتتاح گردید و در سال 1400 باز هم بدلیل درخواست ها و لطف زیادی که مراجعین شهرهای جنوبی کشور به مراکز سایبر داشتند، شعبه اهواز مراکز علوم اعصاب و روانشناسی سایبر افتتاح گردید. به زودی نیز نخستین مراکز خارج از کشور در کشورهای ترکیه و عمان ، آغاز به کار خواهند کرد.

اعضای مراکز علوم اعصاب و روانشناسی سایبر

جناب آقای دکتر امین اسداله پور

دکتر امین اسداله پور

رئیس و بنیان گذار مراکز سایبر
دکتری تخصصی علوم اعصاب شناختی
سرکار خام زهرا بهادری

دکتر زهرا بهادری

دکتری روانشناسی، روانشناس بالینی روان درمانگر در حوزه اختلالات اضطرابی و افسردگی،وسواس زوج درمانگر و مشاور پیش از ازدواج
سرکار خانم مرضیه مرادی

خانم مرضیه مرادی

مدیر داخلی مراکز علوم اعصاب و روانشناسی سایبر
جناب آقای دکتر خرم رودی

دکتر مصطفی خرم رودی

روان پزشک
دارای مدرک دکتری حرفه ای و تخصص روان پزشکی
سرکار خانم زهرا عدمی

خانم زهرا عدمی

مشاوره بزرگسال و زوج درمان
کارشناس ارشد روانشناسی بالینی. دارای مدرک کارشناسی و کارشناسی ارشد از دانشگاه تبریز
سرکار خانم سمیرا طاووسی

خانم سمیرا طاووسی

مشاوره کودک و نوجوان
دارای مدرک کارشناسی و کارشناسی ارشد مشاوره از دانشگاه علامه طباطبایی
سرکار خانم مریم شجاعی

خانم مریم شجاعی

درمانگر
کارشناسی روان شناسی و آموزش کودکان استثنایی، دانشگاه شهید بهشتی و کارشناسی ارشد علوم اعصاب شناختی، دانشگاه فردوسی مشهد
سرکار خانم سحر هاشمی

خانم سحر هاشمی

درمانگر
دارای مدرک کارشناسی روانشناسی بالینی دانشگاه خوارزمی تهران و کارشناسی ارشد روانشناسی بالینی