مرکز علوم اعصاب و روانشناسی سایبر

مرکز علوم اعصاب و روانشناسی سایبر، در مردادماه ۱۳۹۰ از سوی آقای دکتر امین اسداله پور و خانم دکتر زهرا بهادری در تبریز تاسیس شد و امروزه جزو مراکز پیشرو در زمینه علوم اعصاب، لورتا، نوروفیدبک، بیوفیدبک، تحریک الکتریکی مغز و روان درمانی در کشور است.
اهداف و بخش ها
هدف اصلی مرکز سایبر، ارائه خدمات علوم اعصاب و روانشناسی به صورت کاملا تخصصی و علمی و با بالاترین کیفیت است.

ویژگی ها

در مرکز علوم اعصاب و روانشناسی سایبر، کلیه درمانگران و متخصصان، به صورت کاملا تخصصی به ارائه خدمات می پردازند. به عنوان مثال، روانشناس کودک مرکز، صرفا در حیطه مشکلات و اختلالات کودکی به ارائه خدمات می پردازد و ارائه خدمات روان درمانی به بزرگسالان یا زوج ها بر عهده متخصصان دیگر آن حوزه ها است. این مساله یکی از مهمترین ویژگی های مراکز سایبر است که باعث تخصصی بودن و کیفیت بسیار بالای خدمات می شود.
ویژگی دیگر مرکز، ارائه خدمات درمانی علوم اعصاب (لورتا و سایر درمانها) در اتاق های اختصاصی و بزرگ است. در حالی که در اکثر مراکز، ارائه خدمات در فضاهای کوچک و کابینی و به صورت حضور همزمان چند مراجع در یک اتاق انجام می گیرد، در مرکز سایبر، به ازای هر مراجع، یک اتاق کامل و اختصاصی در نظر گرفته می شود تا هم مراجعین به راحتی و بدون استرس و مزاحمت بتوانند از خدمات و درمان های ارائه شده بهره مند شوند و هم درمانگران و متخصصان مرکز بتوانند با تمرکز و کیفیت بسیار بالا به درمان مراجعان خود بپردازند.

ویژگی مهم دیگر، به درمانگران لورتا مربوط می شود. در مرکز سایبر، درمانگران حالت تکنیسین- به این معنی که فقط الکترودها را نصب کنند و از مکانیزمهای روانشناختی، مغزی و فنی لورتا بی خبر باشند- ندارند. بلکه درباره آن چه انجام می دهند کاملا آگاه بوده و تحت آموزش قرار گرفته اند. بعلاوه نوروتراپیست های مرکز، علاوه بر طی دوره های آموزشی و تخصصی لورتا، قبل از آغاز کار با مراجعین، به مدت یک ماه نیز زیر نظر مدیریت مرکز دوره کارآموزی و کارورزی را سپری می کنند و پس از کسب اطمینان از آمادگی و مهارت لازم، اجازه کار مستقیم با مراجعین را پیدا می کنند.
لازم به ذکر است که طراحی پروتکل های درمانی همه مراجعان در همه مراکز سایبر، از سوی دکتر اسداله پور و با بهره مندی از تکنولوژی پیشرفته نقشه برداری مغز(qEEG) صورت می گیرد که منجر به اختصاصی شدن و دقت بالای پروتکل های درمانی برای هر فرد شده است.
مجموعه ویژگی های ذکر شده، باعث نرخ بالای بهبودی و موفقیت درمانی در میان مراجعان مرکز سایبر شده است.

برترین خدمات را با کلینیک سایبر تجربه کنید

این مرکز شامل بخش های مختلف لورتا، نوروفیدبک، بیوفیدبک، تحریک الکتریکی مغز و نقشه مغزی (QEEG) به عنوان بخش های اصلی و محوری مرکز، درمان شناختی رفتاری بزرگسالان، زوج درمانی، روان درمانی و روانشناسی کودک، آزمون های روانشناختی و هوش، و بخش خدمات تخصصی افزایش عملکرد برای ورزشکاران، مدیران و کنکوری ها می باشد.

مراکز سایبر

همانگونه که گفته شد، دفتر مرکزی مرکز علوم اعصاب و روانشناسی سایبر در مرداد ماه ۱۳۹۰ در تبریز افتتاح شد. در فروردین ۱۳۹۱، شعبه هلال احمر این مرکز، در کلینیک استاد شهریار هلال احمر تبریز به عنوان نخستین بخش نوروفیدبک و بیوفیدبک هلال احمر کشور راه اندازی شد و تا سال ۹۵ به فعالیت ادامه داد. همچنین در پایان مهرماه ۹۴ و تا سال ۹۷، نیز بخش نوروفیدبک و بیوفیدبک کلینیک امام رضای شهرداری تبریز فعالیت نمود. از مرداد ۹۶، مطب تهران مرکز آغاز به کار نمود و درمان لورتا برای نخستین بار در تهران راه اندازی گردید. به زودی نیز نخستین مراکز خارج از کشور در کشورهای ترکیه و عمان، آغاز به کار خواهند کرد.

اعضای مرکز علوم اعصاب و روانشناسی سایبر

 • دکتر امین اسداله پور- دکترای تخصصی علوم اعصاب شناختی- مدیر مرکز
 • دکتر زهرا بهادری- دکترای تخصصی روانشناسی- زوج درمانگر و درمانگر خانواده
 • خانم مرضیه مرادی- مدیر داخلی مطب تهران
 • خانم صغری حاضری- مدیر داخلی مطب تبریز
 • آقای مهندس فرداد جهانبخش- مدیر تولید محتوا و تبلیغات مرکز
 • آقای فرجاد شیخ الاسلامی- فوق لیسانس روانشناسی بالینی- روانشناس کودک و نوجوان
 • خانم سمیرا عاملی- فوق لیسانس روانشناسی شناختی- نوروتراپیست
 • آقای پرویز عبادی- فوق لیسانس علوم شناختی- نوروتراپیست
 • خانم شیوا محجل- فوق لیسانس روانشناسی بالینی- نوروتراپیست
 • آقای صالح محمودی- فوق لیسانس روانشناسی شناختی- نوروتراپیست
 • دکتر مصطفی زارعان- دکترای تخصصی روانشناسی بالینی- CBT بزرگسالان
 • دکتر پریا فاروقی- دکترای تخصصی روانشناسی- روانشناس کودک و نوجوان