بهترین مرکز نوروفیدبک در تهران

بهترین مرکز نوروفیدبک در تهران

پیش از این که بهترین مرکز نوروفیدبک در تهران و سایر شهرهای کشور را بهتون معرفی کنیم، ابتدا بطور مختصر در خصوص درمان نوروفیدبک و استفاده های این روش درمانی برایتان توضیح می دهیم تا بهتر با آن آشنا شوید. اگر که به دانستن این مطلب علاقه ای ندارید می توانید از این قسمت گذر کرده و مستقیما به بخش معرفی مراکز رجوع کنید.

در ابتدا موارد و اختلالات قابل درمان و روشی که در بهترین مرکز نوروفیدبک تهران برای درمان این اختلالات به کار گرفته می شود را برایتان توضیح می دهیم. پس در ادامه این مقاله با ما همراه باشید و اگر که نیاز به دریافت مشاوره رایگان تلفنی از متخصصین این حوزه دارید می توانید در همین ابتدا با شماره 02144206861 تماس بگیرید و راهنمائی بگیرید.

اختلالات قابل درمان در بهترین مرکز نوروفیدبک در تهران

باید بگوییم که از علم نوروفیدبک تنها برای مقاصد درمانی استفاده نمی شود و افراد معمولی در سرتاسر دنیا از نوروفیدبک برای ارتقا عملکرد ذهن خود، آرامش بیشتر، افزایش تمرکز و موارد دیگر استفاده می کنند. اما از برجسته ترین اختلالاتی که با این روش قابل درمان هستند می توان به موارد زیر اشاره داشت:

 • درمان بیش فعالی در کودکان و بزرگسالان
 • درمان اوتیسم
 • درمان عدم توجه و تمرکز
 • درمان وسواس
 • درمان میگرن
 • درمان تیک
 • درمان اضطراب
 • درمان صرع
 • درمان تشنج
 • درمان اختلالات یادگیری ( خواندن، نوشتن، اختلالات ریاضی )
 • درمان حمله عصبی پنیک

روش درمان در مراکز نوروفیدبک

روش درمان در بهترین مرکز نوروفیدبک

 

روشی که در حال حاضر در بهترین مرکز نوروفیدبک در تهران و سایر نقاط دنیا به کار گرفته می شود، روش درمان غیر تهاجمی با استفاده از علم نوروساینس می باشد که اگر بخواهیم بطور ساده آن را بیان کنیم، این روش درمان نوعی روش آموزش مغز می باشد که می تواند نقاط آسیب دیده مغز را شناسایی کرده و سپس به تقویت آن ها بپردازد.

در این روش ابتدا از مغز فرد با استفاده از یک کلاهک و دستگاه پیشرفته، یک نقشه مغزی تهیه می گردد و سپس پزشک متخصص علوم اعصاب نقشه مغز فرد را مورد بررسی قرار می دهد و نقاط آسیب دیده مغز او را شناسائی و پروتکل های درمانی مناسب درمان او را ارئه می کند و فرد می تواند از آن لحظه جلسات درمان خود را آغاز کند. نحوه جلسات درمان فرد نیز به این صورت می باشد که شخص کلاهک متصل به دستگاه را بر سز خود گذاشته و فیلم یا کارتون مورد علاقه خود را تماشا می کند. ( لازم به ذکر است که این روش هیچگونه عوارض جانبی نداشته و دارای تائیدیه FDA آمریکا می باشد و هیچگونه اشعه ای وارد مغز فرد نمی شود ).

چگونه بهترین مرکز نوروفیدبک در تهران را شناسائی کنیم؟

برای هر انتخابی در زندگی پارامترهایی وجود دارند که شما با رعایت آنها می توانید تا حد زیادی از درستی انتخاب خود اطمینان حاصل کنید. در این مورد نیز برخی پارامترها وجود دارند که به شما در انتخاب بهترین مرکز نوروفیدبک در تهران و سایر نقاط کمک می کند. باید توجه داشته باشید که انتخاب شما در این مورد، انتخاب حساسی می باشد. زیرا شما علاوه بر زمان و هزینه ای که صرف می کنید، در نهایت انتظاری جز بهبودی ندارید. اما متاسفانه انتخاب اشتباه شما و رعایت نکردن پارامترهایی که در ادامه مقاله به آن ها می پردازیم، گاهی باعث می شود که فرد به نتیجه مطلوب خود نرسد. پس در ادامه مقاله با ما همراه باشید. اگر که نیاز به دریافت مشاوره رایگان تلفنی از متخصصین این حوزه دارید می توانید با شماره 02144206861 تماس بگیرید.

پزشک و متخصص نوروفیدبک

بهترین پزشک و متخصص نوروفیدبک در تهران

مهم ترین فاکتور در انتخاب بهترین مرکز نوروفیدبک در تهران، پزشک و متخصص اون مجموعه می باشد. زیرا کسی که نقشه مغزی شما را بررسی و تحلیل می کند بایستی تخصص کافی را در این حوزه داشته باشد. هنگامی که متخصص شما یا فرزندتان را ویزیت اولیه می کند، شرح حال و پیشینه شما را مورد بررسی قرار می دهد و با توجه به امواج مغز و شرح حال شما پروتکل و دستور درمانی مناسب شما را می نویسد. حال تصور کنید که این فرد مهارت کافی را در این زمینه نداشته باشد. آیا درمان ممکن می شود؟

پاسخ: صد در صد خیر می باشد، زیرا این فرد باید حتما مدرک PHD  و دکتری در همین حوزه را داشته باشد و فردی با تجربه باشد.

تجهیزات و دستگاه مورد استفاده

اگر که دستگاهی که برای درمان شما استفاده می شود دستکاه مناسبی نباشد، در نهایت ممکن است درمان شما چند برابر بیشتر طول بکشد و تاثیر مورد انتظار خود را مشاهده نفرمائید. دستگاه های نوروفیدبک قدیمی دارای قدرت اثر بخشی در نقاط سطحی مغز هستند و تاثیری در لایه های عمقی مغز نمی گذارند. بنابراین در انتخاب بهترین مرکز نوروفیدبک باید توجه داشته باشید که اسم دستگاه مورد استفاده در آن مرکز را از مدیر یا پزشک آن مجموعه حتما سوال کنید.

پیشرفته ترین دستگاه حال حاضر در این زمینه لورتا نوروفیدبک می باشد که با تعداد کانال های زیاد می تواند مستقیما تاثیر اثر بخشی بر لایه های عمقی مغز بگذارد. برای دریافت مشاوره رایگان تلفنی با شماره 02144206861 تماس بگیرید.

شرایط محیطی در بهترین مرکز نوروفیدبک در تهران باید چگونه باشد؟

 

شرایط محیطی در بهترین مرکز نوروفیدبک در تهران

فرد در هنگام درمان باید در یک محیطی قرار داشته باشد که تمام تمرکز او بر درمان باشد. اگر به هر نحوی حواس فرد از درمان پرت بشود، ممکن است تاثیر درمان او کم شود. بنابراین قبل از انتخاب خود توجه داشته باشید که محیط درمان خود یا فرزندتان به چه صورت می باشد. این مکان باید به شما حس آرامش و امنیت کافی را بدهد.

اهمیت درمانگرها

در بهترین مرکز نوروفیدبک در تهران، حتما علاوه بر پزشک متخصص، درمانگر هایی که در طی جلسات درمانی هر فرد در کنار او حاضر می شوند و مراقب وضعیت او هستند، بایستی تخصص کافی در این حوزه را داشته باشند و آموزش کافی در خصوص برخورد با افراد دارای اختلالات مختلف را دیده باشند.

درمانگر بهترین مرکز نوروفیدبک در تهران

پیشنهاد و معرفی بهترین مرکز نوروفیدبک در تهران و ایران

با در نظر گرفتن تمام توضیحاتی که به شما در این مقاله ارائه دادیم، حال می خواهیم بگوئیم که بهترین مرکز نوروفیدک در تهران و سایر شهرهای ایران کدام مرکز می باشد و چرا.

ما به شما مراکز علوم اعصاب و روانشناسی سایبر با بیش از چند شعبه فعال در سراسر ایران را پیشنهاد می کنیم. زیرا:

 • تمامی ویزیت ها و تحلیل ها در کلیه مراکز توسط جناب آقای دکتر امین اسداله پور انجام می گیرد که وارد کننده علم نوروفیدبک برای اولین با در ایران بوده اند و از دید خیلی از متخصصین این زمینه پدر علم نوروفیدبک ایران هستند و برای اطمینان بیشتر می توانید فیلم مصاحبه های ایشان در تلویزیون و کنفرانس های ایشان در کشورهای دیگر را مشاهده فرمائید.
 • همانطور که گفتیم دستگاه های استفاده شده در بهترین مرکز نوروفیدبک نباید قدیمی باشند. در مراکز علوم اعصاب و روانشناسی سایبر تمامی دستگاه ها SW Loreta می باشند که حتی از لورتا نیز پیشرفته تر هستند.

شرایط محیطی در مراکز سایبر

مراکز سایبر برای راحتی بیشتر افراد در سرتاسر کشور شعب فعال دارد. در حال حاضر این شعب شامل دو شعبه در تهران و یک شعبه در اهواز و یک شعبه در تبریز می باشند که در همین حین که این شعب فعال می باشند، تیم مدیریتی در حال افزایش تعداد شعب  در نقاط دیگر کشور عزیزمان نیز می باشند. برای اطلاع از آدرس این شعب و شماره تماس آن ها می توانید به انتهای صفحه مراجعه فرمائید. در تمامی شعب سایبر اتاقک های مجزا برای درمان افراد در نظر گرفته شده است که در هر یک از آن ها درمانگری متخصص و دارای مدرک از بهترین دانشگاه های سراسر کشور حضور دارند و آموززش های کافی برای بررسی وضعیت بیمار و مراقبت از او را در بهترین مرکز نوروفیدبک در تهران و در کارگاه های آموزشی شخص جناب آقای دکتر امین اسداله پور دیده اند. در ضمن زمان حدودی هر جلسه درمان 45 دقیقه می باشد و مجموعه سایبر برای راحتی هرچه بیشتر شما عزیزان، با سعی بسیار زمان جلسات شما را طوری تعیین می کند که کوتاه ترین انتظاری برای دریافت درمان خود نداشته باشید. برای دریافت مشاوره رایگان تلفنی با شماره 02144206861 تماس بگیرید.

نظر مراجعه کنندگان مراکز سایبر

بهترین مرکز نوروفیدبک در تهران

ارزشمند ترین و مهم ترین چیز برای ما، نظر شما عزیزان در این زمینه می باشد. شما می توانی با دیدن صفحه اینستاگرام ما نظر افراد مختلف را در خصوص روند درمان و نتیجه به دست آمده از درمانشان را مشاهده فرمائید. خوشحالیم که در میان مراکز مختلف دارای بیشترین درصد بهبودی بوده ایم طبق گفته شما عزیزان. برای دیدن نظر مراجعین کلیک کنید. اگر علاقه مند هستید می توانید مقاله بهترین دکتر برای درمان حملات پنیک “ را نیط مطالعه کنید.

نتیجه گیری

مراکز علوم اعصاب سایبر قدیمی ترین، پیشرفته ترین و بهترین مرکز نوروفیدبک در تهران و ایران می باشند. زیرا تمامی پارامترهای مورد نیاز برای این امر را دارا می باشد:

 • متخصص با مدرک PHD علوم اعصاب شناختی
 • دارای پیشرفته ترین دستگاه های روز دنیا
 • شرایط محیطی مناسب درمان
 • کادر درمانی متخصص و دارای مدارک معتبر از دانشگاه های سراسری

برای دریافت اطلاعات بیشتر و دیدن ویدئو های ما می توانید وارد صفحه اینستاگرام ما به آدرس زیر شوید و در کانال تلگرامی مراکز علوم اعصاب و روانشناسی سایبر نیز عضو شوید. همچنین برای دریافت مشاوره رایگان تلفنی می توانید با شماره 02144206861 تماس بگیرید تا در انتخاب بهترین مرکز نوروفیدبک در تهران به شما راهنمائی کنند. با تشکر از این که تا انتهای مقاله با ما همراه بودید.

اینستاگرام سایبر


اینستاگرم سایبر(cyberneuro )

4 دیدگاه ها

 • زهرا, فوریه 19, 2024 @ 21:08 پاسخ

  شدیدا دنبال مراکز نوروساینس هستم احساس میکنم مغزم مثل حافطه گوشی خیلی پره وباید کمی خالیش کنم آیا نروساینس میتونه کمکم کنه

  • کلینیک سایبر, فوریه 22, 2024 @ 18:09 پاسخ

   با سلام، بله نورو با working memory می تواند بسیار موثر باشد

 • مینا, آوریل 3, 2024 @ 17:43 پاسخ

  با عرض سلام و خسته نباشید . ببخشید از خارج از ایران چطوری با شما در تماس بشیم ؟ تلفن ها همه خط ثابت هستن . آیا شماره واتساپ، ایمو یا تلگرام دارین؟ آیا این روش برای لکنت زبان هم موثر هست و اینکه به طور متوسط درمان بیشتر از ۳ ماه طول میکشه؟ ممنون میشم اگه جواب بدین .

  • کلینیک سایبر, آوریل 3, 2024 @ 20:11 پاسخ

   با سلام، درخصوص لکنت باید فرد بصورت حضوری ویزیت شوند تا ریشه لکنت تشخیص داده شود. اگر لکنت ریشه در حادثه یا اتفاقی داشته باشد بله قابل درمان می باشد. اما اگر ریشه این اختلال ارثی باشد خیلی سخت درمان انجام می گیرد و نیازمند صبر زیاد می باشد. شماره تماس واتس اپ هم این شماره 09301064957 می باشد. خیر بطور متوسط حدودا همان 3 ماه بیشتر نمی باشد طول درمان. اگر سوال دیگری داشتید به همان تلفن وات اپ پیام بدید. با تشکر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *