بهترین دکتر درمان وسواس

بهترین دکتر درمان وسواس

در این مقاله قصد داریم که به معرفی متخصص و بهترین دکتر درمان وسواس  و برترین مرکز ها و کلینیک هایی که در این زمینه فعال می باشند بپردازیم. اما ابتدا برای افرادی که درمورد این اختلال می خواهند بدانند توضیح مختصری می دهیم تا بیشتر با آن آشنا شوند.

بنابراین اگر که با این اختلال آشنائی کافی را دارید، می توانید مستقیما به بخش معرفی بهترین دکتر درمان وسواس رفته و از این بخش گذر کنید و در غیر این صورت با ما در ادامه این مقاله همراه باشید. برای دریافت مشاوره رایگان تلفنی از متخصصین ما در مراکز سایبر می توانید در تمامی روزهای هفته ( به جز جمعه ) با شماره 02144206861 از ساعت 9 صبح تا 10 شب تماس بگیرید.

توضیحی مختصر از دید بهترین دکتر درمان وسواس

اختلال وسواس را می توان مجموعه ای از افکار، اعمال و حواس غیر ارادی دانست که باعث می شوند یک فرد عملی را در خصوص خود یا اطرافیان خود تکرار کند و با انجام و تکرار این عمل، اضطراب و فشار خود را کاهش دهد و تکرار این عمل برای فردی که دچار این اختلال می باشد، بطور الزام گونه است.

امروزه متخصصین و دکتر ها در بهترین مراکز و کلنیک های موجود در سرتاسر دنیا روش های متنوعی را برای درمان وسواس به کار می گیرند که اصلی ترین آن ها عبارت اند از:

  1. نورو درمانی ( استفاده از دستگاه های پیشرفته نوروفیدبک ).
  2. دارو درمانی ( در مراکز سایبر پیشنهاد نمی شود به دلیل عوارض داروئی ).
  3. روان درمانی، مشاوره و تغییر سبک زندگی ( آموزش مدیریت رفتارها به فرد مبتلا ).
  4. ترکیبی از 3 روش ذکر شده و استفاده هم زمان از آن ها.

نحوه تشخیص اختلال

بهترین دکتر درمان وسواس در تهران

روشی که بهترین دکتر درمان وسواس برای تشخیص این اختلال در هنگام ویزیت باید بکار گیرد شامل صحبت در خصوص الگوهای رفتاری فرد مبتلا و اعمالی که از خود بروز می دهد و یا افکاری که به سراغ او می آیند می شود. متخصص در هنگام صحبت با فرد مبتلا و نزدیکانش، می تواند بسته به تشخیص نوع اختلال سوالات متفاوتی را مطرح کند.

امروزه روش های دیگری نیز برای تشخیص این اختلال در مراکز پیشرفته و بهترین کلینیک درمان وسواس استفاده می شود. بطور مثال روش دریافت نقشه مغزی از فرد مبتلا، که در این روش تمامی اختلالات فرد و نقاط آسیب دیده مغز او در نقشه او پیدا می باشد و متخصصی که بتواند برای این نقاط پروتکل های درمانی درستی را تجویز کند بهترین دکتر درمان وسواس می باشد. برای دریافت اطلاعات بیشتر در خصوص این اختلال می توانید مقاله وسواس فکری را نیز در وبسایت سایبر مطالعه فرمائید و برای دریافت مشاوره رایگان تلفنی از متخصصین ما در مراکز سایبر می توانید در تمامی روزهای هفته ( به جز جمعه ) با شماره 02144206861 از ساعت 9 صبح تا 10 شب تماس بگیرید.

معرفی بهترین دکتر درمان وسواس و مراکز پیشرفته ایران

حال که کمی بیشتر با این اختلال و نشانه های آن و روش های متداولی که برای تشخیص و درمان آن استفاده می شود آشنا شده اید، همان طور که در ابتدای مقاله گفتیم، به معرفی بهترین دکتر درمان وسواس می پردازیم.

شما برای هر انتخابی که در زندگی می کنید، برخی متر و معیارها در ذهن خود دارید که هرچقدر انتخاب شما به این متر و معیارها نزدیک تر باشد، در نهایت از آن انتخاب حس رضایت بیشتری دارید و احساس خشنودی می کنید.

انتخاب بهترین دکتر درمان وسواس

اما متر و معیار های ما برای انتخاب بهترین دکتر درمان وسواس در نظر می گیریم می توانند برخی از این موارد باشند که در ادامه برایتان شرح داده ایم:

  1. داشتن تخصص کافی در آن زمینه ( داشتن علم و دانش و شناخت کافی از انواع اختلالات مغزی )
  2. آگاه بودن نسبت به تمامی روش های درمان و به روز بودن نسبت به علم روز دنیا
  3. تجربه یکی از مهم ترین فاکتور های انتخابی می باشد
  4. در دسترس بودن و امکان پاسخ به سوالات بیمار در هر لحظه

این ها برخی از موارد مهم بودند که می توانند به انتخاب شما کمک کنند، شاید موارد دیگری نیز در ذهن شما بیایند که می توانید آن ها را نیز در انتخاب خود لحاظ کنید.

دکتر امین اسداله پور بنیان گذار و رئیس مراکز سایبر ( دارای مدرک PHD دکتری علوم اعصاب ) در حال حاضر در چندین شعبه در تهران، اهواز و تبریز و به زودی در عمان و دوبی فعالیت می کنند. مراکز سایبر که چندین سال سابقه فعالیت دارند، زیر نظر ایشان فعالیت می کنند و  از پیشرفته ترین دستگاه ها و جدیدترین روش های درمانی روز دنیا استفاده می کنند و می توان گفت که این مراکز بهترین مرکز درمان وسواس می باشند. برای دریافت مشاوره رایگان تلفنی از متخصصین ما در مراکز سایبر می توانید در تمامی روزهای هفته ( به جز جمعه ) با شماره 02144206861 از ساعت 9 صبح تا 10 شب تماس بگیرید.

چرا سایبر بهترین مرکز درمان وسواس می باشد

بهترین مرکز درمان وسواس

همان طور که گفتیم در تشخیص اختلالات مغزی ، داشتن دانش کافی و توانائی استفاده از دستگاه های پیشرفته و تحلیل درست نقشه مغزی و تجویز پروتکل درمانی درست برای بیمار بسیار مهم می باشد.

تمامی پروتکل های درمانی در مراکز سایبر توسط شخص دکتر امین اسداله پور تجویز می شوند و تمامی بیماران قبل از درمان باید توسط شخص جناب دکتر اسداله پور ویزیت شوند. سایبر اولین وارد کننده دستگاه های پیشرفته لورتا در خاورمیانه می باشد که امروزه به عنوان درمان اول اختلالات مغزی در آمریکا و سایر کشور های پیشرفته دنیا شناخته می شود. دکتر امین اسداله پور با سال ها تجربه درمان و برگزاری کارگاه های آموزشی لورتا در شهرهای محتلف ایران، صدا و سیما و کشور های اطراف را به عنوان پدر علم نورو در خاورمیانه و بهترین دکتر درمان وسواس و سایر اختلالات مغزی می دانند.

دریافت نوبت

در ادامه مقاله به معرفی آدرس و تلفن های تماس مراکز فعال سایبر  در سرتاسر کشور و نمایش محیط درمانی آن ها می پردازیم. این مراکز در حال حاضر فعال می باشند. اما هم میهنان عزیزمان در سایر نقاط کشور نیز می توانند برای اطلاع بیشتر از نحوه استفاده از این درمان با تلفن 02144206861 تماس بگیرند و از متخصصین سایبر در این زمینه کمک بگیرند.

بهترین مرکز درمان وسواس در تهران

در حال حاضر مراکز سایبر برای راحتی بیشتر شما عزیزان دارای دو شعبه فعال در تهران می باشد که شعبه مرکزی در شهرک غرب و شعبه دوم در پاسداران قرار دارد.

بهترین مرکز درمان وسواس در تهران

شعبه غرب تهران

نشانی و خطوط ارتباطی شعبه غرب تهران به صورت زیر می باشد:

تهران -شهرک غرب، بلوار دادمان، خیابان فخار مقدم،  نبش بوستان یکم شرقی، پلاک ۴۶، طبقه سوم

02144206861 ، 02188094137 ، 02188363881

شعبه شمال شرق تهران

نشانی و خطوط ارتباطی شعبه شمال شرق تهران به صورت زیر می باشد:

پاسداران، نبش گلستان دهم، ساختمان فرین، طبقه ۵

02126159583

02122780112

بهترین مرکز درمان وسواس در تبریز

نشانی و خطوط ارتباطی شعبه شمال شرق تهران به صورت زیر می باشد:

تبریز، خیابان رضا نژاد جنوبی، خیابان نقوی(باغ شمال جدید)، ساختمان گلد (پلاک 40)، طبقه 3

04133284250

بهترین مرکز درمان وسواس در اهواز

اهواز، کیانپارس، نبش خیابان دوم شرقی، مجتمع تشریفات، طبقه هشتم، واحد ۸۰۸

06133920355

09168088082

برای دریافت مشاوره رایگان تلفنی از متخصصین ما در مراکز سایبر می توانید در تمامی روزهای هفته ( به جز جمعه ) با شماره 02144206861 از ساعت 9 صبح تا 10 شب تماس بگیرید.

درمورد بهترین دکتر درمان وسواس بیشتر بدانید

هرچند که کلیه درمانگران مراکز علوم اعصاب و روانشناسی سایبر در تمامی شعب باید دارای مدارک از دانشگاه های معتبر سراسری کشور باشند اما، جناب آقای دکتر اسداله پور شخصا تمامی مراجعین را ویزیت می کنند و به تمامی درمانگران فعال در کلیه شعب مراکز علوم اعصاب و روانشناسی سایبر آموزش های لازم جهت کار با دستگاه های پیشرفته و اجرای پروتکل های درمانی خود را می دهند. قطعا احساس مسئولیت نیز یکی دیگر از متر و معیار ها در انتخاب بهترین دکتر درمان وسواس می باشد که در مراکز سایبر به شدت مشاهده می کنید.

نظر مراجعین سایبر درمورد بهترین دکتر درمان وسواس

افتخار می کنیم که در بین تمامی مراکز فعال حال حاضر، بر اساس نظر شما عزیزان دارای بیشترین درصد و میزان موفقیت در درمان اختلالات مغزی می باشیم. می توانید برای دیدن نظرات و نامه مراجعین کلیک کنید.

هم چنین برای آشنایی بیشتر با نحوه درمان در مراکز علوم اعصاب و روانشناسی سایبر می توانید به صفحه رسمی اینستاگرام سایبر به نشانی زیر وارد شوید و صحبت های جناب آقای دکتر اسدله پور را در خصوص اختلال مورد نظر خود بشنوید.

اینستاگرم سایبر

امیدواریم که در این مقاله به انتخاب بهترین دکتر درمان وسواس به شما عزیزان کمک کرده باشیم و بتوانید از امکانات و محیطی که در شعب سایبر برای شما عزیزان در نظز گرفته شده است، استفاده لازم را برده و از ما راضی باشید. برای دریافت مشاوره رایگان تلفنی از متخصصین ما در مراکز سایبر می توانید در تمامی روزهای هفته ( به جز جمعه ) با شماره 02144206861 از ساعت 9 صبح تا 10 شب تماس بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *